5 фактів про якість дієтичних добавок від Фармберг. Чому важливо обирати правильно?

 

Відсутність контролю над виробництвом та реєстрацією дієтичних добавок в Україні сприяє появі компаній, які виробляють дієтичні добавки у «підвалах».

1.  Умови виробництва: Виробничі потужності ,на яких виробляються продукти компанії Фармберг відповідають вимогам GMP ( good manufacturing practice), де дотримуються високі стандарти для виробництва навіть для лікарських засобів, на відміну виробництв, які часто не відповідають елементарним нормам безпеки.

2.  Контроль вхідних речовин: Фармберг здійснює строгий контроль якості вхідних компонентів, ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, які нарівні з нами постачають речовини для великих фармацевтичних компаній.

3.  Вимоги до реєстрації продукції: Компанія Фармберг дотримується чітких процедур реєстрації дієтичних добавок, які строго регулюються відповідно до європейських стандартів. На сьогодні в Україні відсутні чіткі вимоги щодо реєстрації дієтичних добавок, існують лише технічні умови.

4.  Взаємодія компонентів: У деяких дієтичних добавок можуть міститися компоненти, такі як силімарин, що застосовується при порушеннях функції печінки, або цитіколін, що використовується при порушеннях нервової системи. Так хтось  вирішує поєднати голову з печінкою. У компанії Фармберг є європейські наукові консультанти, які, аналізуючи світові дослідження, надають рекомендації щодо складу та взаємодії компонентів.

5.  Довіра та надійність: Обираючи продукцію Фармберг, ви можете бути впевнені в її якості та безпеці, не залишайте собі сумнівів  в ефективності товара та відповідності стандартам.

Робить вибір на користь свого здоров’я 💊